post

Opravy kanalizace

Popular

 Opravy a servis / 160 shlédnutí

Opravy kanalizace výkopem nebo bezvýkopovou technologií

Provádíme opravy závad na kanalizaci buď stavebně pomocí výkopu, nebo bezvýkopovou technologií systémem sanačních vložek.

Bezvýkopové opravy kanalizace

Výhodou bezvýkopové opravy kanalizace je její rychlost a fakt, že odpadají stavební práce, nepořádek a hluk, který doprovází opravu kanalizace výkopem. Mimo to, je bezvýkopová oprava vhodná na místa, kde se ani oprava výkopem provést nedá, nebo by byla ekonomicky nevýhodná. Např. opravy pod základovou deskou, pod komunikacemi, bazény apod.

Bezvýkopovou opravou nelze opravit potrubí, které je již staticky poškozené, zavalené, nebo má špatný spád. Pokud je potrubí v zeleni a v malé hloubce, je lepší použít opravu výkopem.

Stavební opravy kanalizace

Používá se převážně tam, kde nelze použít bezvýkopovou opravu. A to zejména, pokud je kanalizace tak poškozená, že do potrubí nejde vložit sanační pakr.

Stavební opravy kanalizace provádíme taky u menších profilů potrubí, pro napojení vpustí, umyvadel, dřezů a podobně.

Potřebujete opravit kanalizaci? Napište, nebo zavolejte nám.

Budete-li mít o opravu kanalizace zájem, popište nám váš problém a my vám navrhneme řešení a vypracujeme cenovou nabídku. Pro návrh bezvýkopové opravy je potřeba mít provedenou kamerovou prohlídku potrubí, abychom viděli druh závady a její staničení.

 
Detail kontaktu

Havelská 29, Praha-Staré Město, 110 00, ČeskoPraha +421604208684 wilczek@hercikakriz.cz https://www.hercikakriz.cz/oprava-kanalizace

Kontaktovat zprávou

Není vložena žádna příloha

Podporované formáty: jpg, png, doc, docx, xls, xlsx, pdf

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.