post

Reklama a tisk

Popular

 Reklama a marketing / 139 shlédnutí

Reklama a tisk kalendářů nebo se podívejte na online katalog reklamních předmětů – tužky, tašky, hrnky a mnoho dalšího…)

  • bannery a roll-upy
  • krabičky a další druhy tiskovin

 

Vytiskneme Vám firemní materiály:

  • hlavičkové papíry a obálky
  • ceníky a výroční zprávy
  • samopropisující formuláře a chlopňové desky
  • šanony, štítky a etikety
  • knihy a mnoho dalších firemních tiskovin

Nenašli jste Váš produkt? Neváhejte nás kontaktovat.

Máme mnoho zkušeností s tiskem a poskytováním velmi kvalitních služeb a poradenství v této oblasti. V našem portfoliu zákazníků jsou velké, střední i malé firmy. Tiskneme i pro jednotlivce a pomáháme jim tak realizovat jejich sny třeba o vlastní vydané knížce pohádek pro vnoučata.

Avšak našim hlavním cílem je přispět k zviditelnění Vaší firmy, aktivity, produktu nebo služby, ušetřit Vám čas a peníze a minimalizovat tak starosti při vytváření jakýchkoli tištěných materiálů.

Obvykle celý proces naší spolupráce funguje tak, že nemusíte nikam chodit, my přijedeme k Vám, pokud si nejste jisti ohledně tiskových specifikací. Nebo nám jednoduše poštou pošlete vzorek předešlého tisku a my Vám vypočítáme kalkulaci na tisk stejného nebo podle domluvy upraveného tisku.

Budeme z Vaší strany potřebovat spolupráci především s tím, že zkontrolujete korekturu či nám pošlete již hotová tisková data, která již máte a o zbytek se postaráme my. Snažíme se řešit vše tak, abyste od Vašeho stolu s minimem času, který celému procesu věnujete dostali přesně to, co potřebujete. Svůj čas pak věnujte svým zákazníkům.

 
Detail kontaktu

Praha, ČeskoCelé Čechy +420777814629 viaprint@viaprint.cz http://www.viaprint.cz

Kontaktovat zprávou

Není vložena žádna příloha

Podporované formáty: jpg, png, doc, docx, xls, xlsx, pdf

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.