post

Revize kanalizace

Popular

 Opravy a servis / 141 shlédnutí

Profesionální revize kanalizace

Provádíme profesionální revize kanalizace od umyvadel, dřezů, WC až po stoupačky, domovní přípojky, pomocné řady a hlavní stoky v ulicích.

Máme profesionální vybavení, včetně trasovacího zařízení pro vyhledání místa poruchy. Deně nám po Praze a okolí jezdí 3 plně vybavené vozy.

Kdy je vhodné nechat si prohlédnou kanalizaci kamerou:

  • před a po rekonstrukcí objektu (Není nic horšího, než zjistit po poležení podlahy a dlažeb, že je kanalizace pod ní v havarijním stavu
  • před koupí nemovitosti (zabráníte tak vynaložení dalších financí na opravu kanalizace, jejíž stav není vidět)
  • opakované ucpávání kanalizace (kamerou zjistíte, proč se vám kanalizace ucpává a budete moci vyřešit příčinu ucpávání a ne jen řešit důsledek)
  • propadlá zemina nebo komunikace (díky závadě na potrubí může vnikat a odplavovat se zemina z okolí potrubí do kanalizace a vznikat tak kaverna, do které se pak postupně, nebo najednou propadne povrch nad kanalizací)
  • před koncem záruky (nechte si prohlédnou kanalizaci před koncem záruky, aby jste kdyžtak stihli závady na kanalizaci reklamovat včas)

Co by mělo předcházet kamerové prohlídce?

Aby kamera v potrubí vůbec něco viděla, je potřeba před samotnou prohlídkou potrubí vyčistit. Idálně tlakovou vodou, u menších profilů potrubí čistící spirálou. Bez čištění totiž není vidět celý profil kanalizace (jsou -li na dně nečistoty) a taky se pak pletou pavučiny za popraskané potrubí. Ideální je si rovnou u nás objednat revizi a čištění kanalizace najednou. Cena je pak daleko nižší, než kdyby se prováděli práce zvlášť.

Potřebujete revizi kanalizace? Zavolejte, nebo napište nám.

Zavolejte nám na 604 208 684 a domluvte si vhodný termín kamerové prohlídky. Nebo nám napište a popište váš problém a my vám navrhneme řešení.

 
Detail kontaktu

Praha, ČeskoPraha +421604208684 wilczek@hercikakriz.cz https://www.hercikakriz.cz/revize-kanalizace-trasovani

Kontaktovat zprávou

Není vložena žádna příloha

Podporované formáty: jpg, png, doc, docx, xls, xlsx, pdf

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.