post

Vypracuji za Vás seminární či bakalářskou práci a mnohé další

 Ostatní / 27 shlédnutí

Jste vytíženi a nemáte dostatek času pro vypracování Vašeho úkolu, ať už v rámci studia či práce? Nebo si jen nejste dostatečně jistí zadaným tématem a rádi byste přenechali toto břímě někomu jinému?
V takovém případě Vám má služba přijde vhod. Zpracuji pro Vás veškeré seminární, závěrečné, bakalářské práce, referáty všeho druhu a mnohé jiné práce či přípravu různých pracovních podkladů, včetně zpracování prezentací v MS Powerpoint. Jsem tu pro Vás i v případech, kdy potřebujete pouze radu, jelikož jste se zasekli na nějakém bodě či Vám chybí prostě nápad :). Zajistím rovněž úpravu a korekturu Vašeho textu.
Mým cílem je zajistit pro Vás především osobní a individuální přístup. V případě zpracování podkladů od mnoha jiných velkých firem nevíte, kdo stojí za Vaší prací a nadto zaplatíte obrovskou sumu peněz. Jsem tedy zastáncem přístupu být se zájemcem v kontaktu a být mu po ruce kdykoliv to potřebuje.
Vystudovala jsem Masarykovu univerzitu, humanitní obor. Psaní prací jakékoholiv typu je pro mne tedy denní chléb. Nicméně se poperu i s jinými obory. Současně si můžete být jistí originalitou textu, plagiátorství je fuj :).

Můžete se na mě obrátit kdykoliv 24/7, ráda se s Vámi spojím i prostřednictvím Skypu, pokud by pro Vás tato varianta byla komfortnější 🙂 kontakt: cooperari.tecum@gmail.com

Kolik zaplatíte? – vše je individuální a na domluvě, proto je výhodou, že nebudete odkázáni na fixní ceny, které jsou dle různých webových stránek velmi přemrštěné.

Pamatujte, že investice do vzdělání je tou nejlepší 🙂

Budu se těšit na spolupráci!

 
  • Služba ID: 2081
  • Facebook: http://Cooperari%20Tecum
Detail kontaktu

PrahaPraha,11000 cooperari.tecum@gmail.com

Kontaktovat zprávou

Není vložena žádna příloha

Podporované formáty: jpg, png, doc, docx, xls, xlsx, pdf

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.